Či chcete alebo nechcete, tak jeseň už k nám prišla. Leto skončilo a detské očičká čakajú už len na jesenné prázdniny. Aj keď prázdniny v tomto období netrvajú veľmi dlho a sú prerušené návštevou cintorínov, tak určite musíte pre svoje malé ratolesti pripraviť nejaký program.

Samozrejme váš rozpočet je nabúraný kúpou vencov, kytíc , sviečok a pohostenia pre rodinné návštevy. Počas krásneho jesenného týždňa určite sa okrem návštev venujte aj návšteve prírodných krás. Ak ste z okolia, resp. máte cestu do slovenských hôr, tak určite svoje dieťa preveďte okolo Štrbského plesa.

Ak si trúfate na náročnejšie prechádzky, tak nazrite aj do samotných Tatier alebo Slovenského raja, ktorý v tomto období hýri všetkými farbami jesene. Ak si trúfate na náročnejšie túry, tak určite využite možnosti prespania na vysokohorskej chate. Na tento zážitok nezabudne žiadne dieťa.

Ak patríte k tým kreatívnejším, tak návšteva prírody vám môže priniesť aj množstvo ozdôb, ktoré neskôr môžete použiť na tvorbu dekorácií, darčekov a ozdôb.

V súčasnosti sú populárne tematické ikebany na stôl alebo ozdobné venčeky na dvere a do predsieni. Príroda ponúka nespočetné množstvo krásnych ozdôb, ako napríklad gaštany, čačina, jarabina, listy, vetvičky, šišky, úlomky kôry, mach a iné.

Počas jesene si môžete pripomenúť aké to bolo super počas leta a to návštevou aquaparkov a wellness centier. Sauna, vírivka a bazén vám pomôže prekonať stres, ktorý ste prežívali dennodenne v práci. Vnútorné tobogany a atrakcie ponúknu veľa zábavy vašim deťom.

Počas jesenných prázdnin množstvo aquaparkov poskytuje akcie a výhodné ceny vstupov, tak neváhajte a doprajte si zábavu a odpočinok počas jesenných prázdnin.

V prípade, že ste skôr „domasedi“, tak určite neváhajte a vyberte si pre seba a svoje ratolesti nejakú zaujímavú knihu, ktorá vás bude hriať pri teplom čaji a zabezpečí vám pokoj a relax, ktorý tak po namáhavom lete potrebuje. Voľba je len na vás, tak neváhajte a naplánujte si vaše jesenné prázdniny už teraz.